Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1312 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#6 Lietuvoje

Darbo pobūdis:

  • komercinių pasiūlymų rengimas;
  • pardavimo projektų eigos priežiūra;
  • darbas su esamais ir potencialiais klientais;
  • naujų klientų paieška, sutarčių su jais pasirašymo derinimas;
  • bendravimas ir bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais;
  • rinkos tendencijų sekimas ir konkurencinės aplinkos analizė.

Reikalavimai:

  • aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
  • pageidautina panašaus darbo patirtis;
  • puikūs derybiniai bei klientų poreikių nustatymo įgūdžiai;
  • žinios apie statybinių prekių asortimentą;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti savo darbo laiką;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • rusų arba anglų kalbos mokėjimas (privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • konkurencingą ir motyvuojantį atlygį, bei priedus už pasiektus rezultatus;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrinda;s
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1312 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir lūkesčių.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1562 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
3238
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 974 €
25% uždirba 974-1240 €
25% uždirba 1240-1682 €
25% uždirba nuo 1682 €