Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Lightek“

Pardavimų vadybininkas (Lenkų kalba)

1400-3000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Lightek“

Darbo pobūdis

Tarptautinė kompanija LIGHTEK, sceninio apšvietimo įrangos platinimo lyderė. Kompanijos pagrindinis tikslas – sparčiai plėstis Europos rinkoje. Šiandien žengiame į naują, perspektyvią rinką – Lenkiją, ir ieškome regiono pardavimų vadybininko su darbo vieta Vilniaus biure.

Reikalavimai:

  • Šnekamosios lenkų kalbos žinios;
  • Pardavimų įgūdžiai;
  • Galimybė vykti į komandiruotes po Europą;
  • Bendravimo įgūdžiai;
  • Noras dirbti ir tobulėti bendraminčių komandoje;
  • Pageidautina patirtis panašioje pozicijoje;
  • Buhalterinių programų išmanymas – privalumas;
  • Anglų kalbos žinios – privalumas.

Pareigos:

  • Bendradarbiavimas su esamais klientais bei naujų klientų paieška siekiant didinti įmonės žinomumą;
  • Susitikimai su klientais;
  • Išvykos į komandiruotes;
  • Įmonės įrangos ir paslaugų poreikių nustatymas ir jų įgyvendinimas.

Sąlygos:

Darbo laikas: 9:30–18:00, pirmadienis – penktadienis;
Atlyginimas: fiksuotas atlyginimas + priedai pagal rezultatus;
Bendros pajamos nuo 1400 eurų+.

Įmonės tinklalapiai:

Socialiniai tinklai:
Paštas:
Messenger: +380 (67) 558 20 44 Alina.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

1400-3000 €/mėn. į rankas

Международная украинская компания, 28 лет на рынке, лидер в своей отрасли, занимается продажей осветительного оборудования.
informacija apie UAB „Lightek“
3
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2022 m.