Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Pardavimų vadybininkas

900-2500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - MB „Solsystem LT“

Darbo pobūdis

Siūlome dinamišką, perspektyvų darbą atsinaujinančios energetikos srityje, prisidedant prie saulės sistemų ir šilumos siurblių sprendimų diegimo privačiame ir komerciniame sektoriuje.

Jūs būsite atsakingas'a už: Pardavimų proceso įgyvendinimą privačių klientų sektoriuje, įskaitant, bet neapsiribojant: Atsakymą į klientų skambučius, el. paklausimus, komercinių pasiūlymų ruošimą/pateikimą, Atliktų darbų aktų ir medžiagų žiniaraščių sudarymą, komunikaciją su esamais įmonės tiekėjais ir užsakovais. Pagalbą įgyvendinant įmonės pardavimų tikslus, apskaitos dokumentų rengimą/pateikimą.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:
  • Turite bendrą supratimą pastatų konstrukcijų ir elektrotechnikos srityje.
  • Norite mokytis ir tobulėti profesinėje srityje, bei siekiate užsibrėžtų tikslų.
  • Esate darbštus, sąžiningas ir atsakingas žmogus.
  • Esate komunikabilus ir gebate savarankiškai priimti sprendimus.

Didelis privalumas patirtis pardavimuose su privačiais klientais, teikiant įrangos su montavimo paslauga sprendimus.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

900-2500 €/mėn. į rankas
Mokamas bazinis atlyginimas + priedai už sėkmingai pasiektus pardavimo rezultatus.

MB „Solsystem LT“

MB "Solsystem LT", teikia ir įgyvendina saulės elektrinių sprendimus privatiems ir komercinės paskirties klientams.
informacija apie MB „Solsystem LT“
1
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2023 m.