Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Starkodas“

Pardavimų vadybininkas

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Starkodas“
Sveiki, talentingieji pardavimų specialistai!
Kviečiame prisijungti prie mūsų sėkmingos ir sparčiai augančios informacinių technologijų sprendimų įmonės. Ieškome naujo komandos nario, kuris galėtų rūpintis programinės įrangos sprendimų pardavimais ir siūlome Jums perspektyvios ilgalaikės karjeros galimybes.
Užtikrinsime patogią darbo aplinką, suteiksime visas darbui reikalingas priemones ir mokymus, suteiksime Jums sprendimų laisvę, pasitikėsime ir gerbsime.

Darbo pobūdis

Pardavimo strategijos ir planų sudarymas bei tobulinimas
Pardavimo proceso kūrimas ir tobulinimas
Pardavimo pasiūlymų rengimas
Atstovavimas įmonei derybose su klientais
Pardavimo veiksmų vykdymas iki pardavimo sutarties sudarymo
Pardavimų veiksmų ir rezultatų analizė, ataskaitų rengimas
Sprendimų paieška pardavimų skatinimui

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis programinės įrangos paslaugų ar produktų pardavimo srityje
Pardavimo procesų, metodikų ir priemonių išmanymas
Gebėjimas savarankiškai planuoti ir vykdyti pardavimo procesus
Puikios lietuvių kalbos žinios raštu, žodžiu
Geros anglų kalbos žinios raštu, žodžiu
Laiko planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas

Esame Starkodas – jauna ir ambicinga įmonė. Mūsų komandą sudaro patyrę informacinių technologijų ir telekomunikacijų sričių projektų valdymo bei šių sričių techninių sprendimų įgyvendinimo specialistai.
Veikiame informacinių technologijų ir telekomunikacijų rinkoje. Mūsų pagrindinės veiklos sritys yra programinės įrangos kūrimo ir priežiūros paslaugos, konsultacijos informacinių technologijų klausimais ir investicijų projektų rengimas, telekomunikacijų sprendimai ir jų techninė priežiūra.
informacija apie UAB „Starkodas“
2011 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.