Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
VŠĮ „Jūrininkų sveikatos priežiūros centras“

Personalo specialistė (-as)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - VŠĮ „Jūrininkų sveikatos priežiūros centras“
VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centro komanda, kviečia prisijungti Personalo specialistę (-ą)!
Jei esi motyvuota (-as) mokytis, augti, tobulėti, gilinti žinias žmogiškųjų išteklių srityje, manome, kad ši pozicija būtent TAU!

Darbo pobūdis

● Naujų darbuotojų adaptacijos proceso įgyvendinimas, koordinavimas;
● Personalo dokumentacijos valdymas;
● Pagalba organizuojant renginius, mokymus;
● Pagalba personalo valdymo ir administravimo skyriaus vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

● Auštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
● Patirtis personalo valdyme, žmogiškųjų išteklių procesuose;
● Puikios kompiuterinio raštingumo žinios;
● Komunikabilumas, empatija, noras mokytis;
● Patirtis dirbant su DVS (privalumas).

Įmonė siūlo

● Papildomą sveikatinimo naudą;
● Papildomą, apmokamą laisvą dieną gimtadienio proga ir sveikatinimui;
● Bendruomeniškumą skatinančius renginius;
● Galimybę augti ir mokytis medicinos sektoriuje;
● Draugišką ir visada pasiruošusią padėti komandą.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

Įstaiga teikia pirmines asmens sveikatos priežiūros paslaugas – šeimos medicinos, odontologines sveikatos priežiūros bei ambulatorines specializuotas paslaugas (gydytojų specialistų konsultacijas).
informacija apie VŠĮ „Jūrininkų sveikatos priežiūros centras“
2567 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
275
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1475 €
25% uždirba 1475-2138 €
25% uždirba 2138-2995 €
25% uždirba nuo 2995 €