Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Reikalinga klinikos administratorė (-ius)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Klaipėdos ortodontijos centras“

Darbo pobūdis

Prisijunk prie Šypsenų kūrėjų komandos!
17 metų sėkmingai veikiantis Klaipėdos ortodontijos centras atidaro didžiausią ir moderniausią odontologijos kliniką vakarų Lietuvoje. Darbuotojams klinikoje įrengtos didelės poilsio zonos, moderniausia odontologijos įranga, konferencijų salė kvalifikacijos kėlimui, sporto salė, nemokamas parkingas ir t.t. Klinikos prioritetas – tik aukštos kvalifikacijos odontologijos paslaugų teikimas.
Registratūra - itin dinamiška mūsų klinikos vieta, kurios pagrindinis siekis – kokybiškas ir profesionalus klientų aptarnavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Būsimos pareigos:
  • konsultuosi ir registruosi pacientus, suteiksi informaciją apie klinikoje teikiamas paslaugas;
  • administruosi atsiskaitymus;
  • planuosi pacientų vizitus;
  • ruoši ir administruosi reikalingus dokumentus;
  • suvesi informaciją į kompiuterinę sistemą;
  • turėsi maloniai ir profesionaliai, vadovaujantis klinikos klientų aptarnavimo standartu, aptarnauti klientus: pasitinkant, išlydint, užregistruojant, paskiriant laiką ir priimant apmokėjimą už paslaugas.

Reikalingi įgūdžiai:
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • pageidautina patirtis klientų aptarnavimo srityje (didelis privalumas - patirtis odontologijos srityje);
  • taisyklinga lietuvių kalba žodžiu ir raštu;
  • labai geri anglų kalbos įgūdžiai, rusų kalbos pagrindai būtų privalumas;
  • geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai, gera orientacija dirbant su įvairiomis kompiuterinėmis programomis (Cliniccards, VLK, EVIS, APAP);
  • geri bendravimo įgūdžiai;
  • kruopštumas ir atsakingumas;
  • gebėjimas greitai orientuotis ir intensyviai dirbti.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Darbas pilnu etatu.

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Mes siūlome:
  • draugišką ir linksmą kolektyvą;
  • karjeros galimybes;
  • lankstų darbo grafiką;
  • visas socialines garantijas;

Panaši darbo administravimo patirtis - privalumas.

Garantuojame visų besikreipusių asmenų konfidencialumą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo sugebėjimų ir darbo rezultato

UAB „Klaipėdos ortodontijos centras“

17 metų sėkmingai veikiantis Klaipėdos ortodontijos centras atidaro didžiausią ir moderniausią odontologijos kliniką vakarų Lietuvoje. Darbuotojams klinikoje įrengta moderniausia odontologijos įranga, konferencijų salė kvalifikacijos kėlimui, didelės poilsio zonos, sporto salė, nemokamas parkingas ir t.t. Klinikos prioritetas – tik aukštos kokybės odontologijos paslaugų teikimas.
informacija apie UAB „Klaipėdos ortodontijos centras“
2395 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.