Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Plataus profilio modulių surinkėjas

Nuo 1620 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas, Kėdainiai - UAB „Lyfio“

Darbo pobūdis

Daugiasluoksnių (Sandvich) plokščių montavimas;
Gipso sukimas ant sienų ir lubų;
Plytelių klijavimas;
PVC dangos klijavimas;
Langų ir durų sudėjimas.

Reikalavimai darbuotojui

Gebėti valdyti elektrinius ir pneumatinius įrankius;
Mokėti dirbti su pjovimo staklėmis;
Skaityti brėžinius (jei neturite patirties, apmokome);
Būti atidžiam, atsakingam, motyvuotam darbui;

Darbas Sargėnuose!
Susidomėjus skelbimu, galite skambinti telefonu Kaune Tel. Nr.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Siūlome visada laiku mokamą, nuo Jūsų turimos patirties priklausantį atlygį bei priedus;
geras darbo sąlygas patogiose gamybinėse patalpose;
visas darbui reikalingas priemones;
užkandžius penktadieniais;
kolektyvinius renginius;
patogų susisiekimą ir parkavimą.

Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Lyfio“, (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.

Atlyginimas

Nuo 1620 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties.

UAB „Lyfio“

UAB Lyfio specializuojasi modulinių gyvenamųjų namų galmyboje.
informacija apie UAB „Lyfio“
2
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.