Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Prisijunkite prie rūšiuotojų komandos Vilniuje!

720-770 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
Ieškome statybinių ir antrinių atliekų rūšiuotojų Vilniuje.

Darbuotojus iš Švenčionių, Švenčionėlių, Elektrėnų, Vievio, Šalčininkų raj., Pabradės ir aplinkinių rajonų - ATVEŽAME Į DARBĄ IR PARVEŽAME NAMO!

Darbo vieta: Gariūnų g. 71, Vilnius
Darbo grafikas: 3 darbo/3 laisvos dienos, nuo 7 iki 19 val.

Reikalavimai darbuotojui

Visko apmokysime, svarbiausia, kad būtum:
atsakingas (-a) ir darbštus (-i)!

Mes Jums siūlome

Draugišką komandą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Finansinį skatinimą svarbių progų metu;
Laiku mokamą atlyginimą - 720-770 eurų "į rankas" su galimybe užsidirbti papildomus priedus;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga ir avalyne.

Susidomėjusius prašome skambinti telefonu +37061291293 arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo politika: ecoservice.lt/privatumo-politika/

Atlyginimas

720-770 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 80 proc. Lietuvos teritorijos, turime 6 gamybos/rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 1200 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1990 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
961
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1154 €
25% uždirba 1154-1705 €
25% uždirba 1705-2409 €
25% uždirba nuo 2409 €