Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Kino-mo servisas“

Remonto specialistas (tv, av, nešiojamieji kompiuteriai)

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Kino-mo servisas“

Darbo pobūdis

  • Atlikti garantinius ir mokamus AV įrangos remontus
  • Atlikti „Hypervsn“ įrangos (ekranų, „Smartbox“, maitinimo šaltinių) bandymus
  • Patikrinti įrangos būklę po nuomos
  • Dalyvauti priedų surinkime
  • Testuoti naujus produktus
  • Kartais dalyvauti verslo kelionėse kaip dalis „Hypervsn Smartv Wall“ montavimo komandos įvairiose ES šalyse
  • Užtikrinti išsiųstų produktų kokybę

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis panašios įrangos, pvz., televizorių, nešiojamųjų kompiuterių, maitinimo šaltinių, remontavime
  • Techninės žinios remontui ir elektroninės įrangos aptarnavimui
  • Gebėjimas atlikti išsamius produktų bandymus naudojant patikrinimo sąrašus
  • Puikios komunikacijos įgūdžiai
  • Pasiryžimas kartais keliauti verslo tikslais ir dirbti komandos nariu
  • Galimybė laisvai kalbėti rusų ir anglų kalbomis

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas

išsamus įmonės aprašymas mūsų svetainėje hypervsn.com
informacija apie UAB „Kino-mo servisas“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.