Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Restorano padavėjas (-a)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Monte Pacis“

Darbo pobūdis

Stipriname gretas ir ieškome RESTORANO PADAVĖJŲ, kurie (-ios) prisijungtų prie draugiškos restorano komandos!

Restorano padavėjo (-os) darbo pobūdis:

Aptarnausite restorano ir viešbučio svečius vidaus erdvėse ir nuostabaus grožio lauko terasose bei Liepų alėjoje (lauke dirbsime tik šiltuoju sezonu)
Pristatysite svečiams šefo siūlomus patiekalus, gėrimus
Pažinsite ir įgusite pristatyti vyną iš vyno kortos, turinčios daugiau nei 200 vyno rūšių
Turėsite progą aptarnauti svečius laikantis stalo etiketo, serviravimo taisyklių
Išmoksite arba pagilinsite žinias protokoliniame aptarnavime
Turėsite pasiruošti darbui, susitvarkyti po darbo dienos
Turėsite pasiruošti ir aptarnauti privačiuose renginiuose, koncertuose ir kt. renginiuose

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės iš Jūsų, kad galėsite dirbti PILNOMIS PAMAINOMIS, o mes išliksime lankstūs
Tikimės, kad esate svetingas, taktiškas, nuovokus ir greitas
Kalbėjimas taisyklingai lietuvių kalba būtinas, anglų kalbos geras žinojimas - taipogi. Jeigu mokėsite papildomas užsienio kalbas– privalumas Jums ir mums
Jeigu turėsite patirties aptarnavimo srityje, turėsite pranašumą prieš kitus kandidatus

Siūlome:

Biuras

Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Galimybę dirbti su profesionalia ir draugiška restorano komanda
Komandiškumo jausmą ir palaikymą iš jaunatviškos restorano vadovės bei padavėjų
Darbo vietą restorane, įsikūrusiame Pažaislio vienuolyne
Nuolaidas Svetingumo komplekso paslaugoms Jums ir Jūsų šeimos nariams
Galimybę dalyvauti organizuojamuose vasaros renginiuose

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB „Monte Pacis“

UAB “Monte Pacis” – tai Svetingumo kompleksas (keturių žvaigždučių viešbutis, restoranas), įsikūręs vienoje gražiausių Kauno vietų Pažaislio vienuolyne šalia Kauno marių regioninio parko. Mes kuriame šiuolaikinį svetingumą daugiau kaip dešimtmetį teikdami maitinimo, apgyvendinimo, renginių organizavimo, taip pat kultūrines, edukacines ir pramogines paslaugas.
informacija apie UAB „Monte Pacis“
830 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 637 €
25% uždirba 637-905 €
25% uždirba 905-1100 €
25% uždirba nuo 1100 €