Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

SALESFORCE KŪRĖJAS

2600-3500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo aprašymas

Ar esate kvalifikuotas „Salesforce“ kūrėjas, norintis padaryti įtaką? Ieškome talentingo asmens, kuris prisijungtų prie mūsų komandos ir skatintų naujoves per „Salesforce“ pritaikymą ir plėtrą.

Pareigos

  • Kurkite naujas funkcijas ir automatizavimą, kurdami pritaikytus sprendimus „Salesforce“ platformoje.
  • Tinkinti vartotojo sąsajas, kurti Apex klases, paleidiklius ir integracijas su kitomis sistemomis.
  • Integruokite su „Salesforce Marketing Cloud“, kad padidintumėte klientų įtraukimą ir rinkodaros automatizavimą.
  • Tvarkyti kodo dokumentaciją ir sistemos konfigūracijas, kad būtų užtikrintas mastelio keitimas ir efektyvumas.
  • Glaudžiai bendradarbiauti su suinteresuotosiomis šalimis, kad verslo reikalavimai būtų paverčiami techniniais sprendimais.

Reikalavimai

  • Informatikos, inžinerijos ar susijusios srities bakalauro laipsnis arba lygiavertė patirtis.
  • Mokėti naudotis programavimo kalbomis, tokiomis kaip Apex (būtina), Java ir C++.
  • Patirtis su žiniatinklio kūrimo technologijomis, įskaitant HTML, CSS ir JavaScript.
  • Susipažinimas su duomenų bazių sąvokomis ir SQL.
  • „Salesforce“ platformų ir technologijų, įskaitant „Lightning Platform“, „Salesforce“ išmanymas • • • • • • „AppExchange“ ir idealiu atveju „Salesforce Marketing Cloud“.

Smagu turėti

  • Patirtis dirbant su Salesforce Marketing Cloud – didelis privalumas.
  • Stiprūs problemų sprendimo gebėjimai ir bendradarbiavimo komandinė dvasia.
  • Efektyvūs bendravimo įgūdžiai bendraujant su kūrėjais, projektų vadovais ir verslo suinteresuotosiomis šalimis.

Įmonės pasiūlymai

  • Įspūdingi projektai, kurie iššaukia ir lavina jūsų įgūdžius.
  • Bendradarbiaujanti ir palanki komandos aplinka.
  • Konkurencingą atlygio paketą su privalumais.
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes.
  • Hibridinis darbo modelis.

Atlyginimas

2600-3500 €/mėn. į rankas

UAB Emplonet

Emplonet – tai jūsų partneris. Teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, kurios padeda užmegzti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą ir įvairių sričių profesionalų tobulėjimą.

Emplonet klientas - Emplonet klientas - UAB Limedika, įkurta 1994 metais. 2007 metų pabaigoje kontrolinį UAB "Limedika" akcijų paketą įsigijo didžiausia Lenkijos farmacijos įmonė PGF ("Polska Grupa Farmaceutyczna").

PGF prekiauja vaistais, medicinine įranga, sveikatos apsaugos produktais, homeopatiniais preparatais, kosmetika. Didžiausią apyvartos dalį (90 proc.) sudaro farmacijos produktų pardavimas. Ši Lenkijos farmacijos grupė yra viena pagrindinių vaistų, medicinos prietaisų ir įrangos tiekėjų Lenkijos ligoninėms. Pagal apyvartą PGF įmonė patenka į 100 geriausių Vidurio ir Rytų Europos įmonių. PGF yra įtrauktas į oficialią Varšuvos vertybinių popierių biržą.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (52)