Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Salono vadovas (-ė)

1200-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Žvejų Tinklapis“

Ieškome parduotuvės vadovo (-ės) Klaipėdoje!

“Senosios Baldinės” tinklas dirba jau 23 metus ir yra užėmęs tvirtą poziciją visoje vakarų Lietuvoje. "Senosios Baldinės" salone Klaipėdoje, adresu: Taikos pr. 98 vykdome pokyčius ir ieškome pagalbos prekybos ir valdymo srityje. Inovacijos, darbo kokybė ir komandos sutelkimas bendram tikslui – yra būtent tai, ko mes tikimės iš Klaipėdos „Senosios Baldinės“ vadovo.

Darbo vieta ir grafikas

Adresas: Taikos pr. 98, Klaipėda

Grafikas: I-V 10-19 val, VI 10-17 val (40 d.v. savaitė, 2 laisvos dienos)

Reikalavimai

1) Patirtis prekyboje
2) Patirtis vadyboje arba aukštesnėse vadovavimo pozicijose
3) Geri darbų organizavimo ir delegavimo įgūdžiai
4) Mokėjimas dirbti ir vadovauti nedideliam kolektyvui (su jumis dirbtų 4 pardavėjai ir sandėlininkas)
5) Gebėjimas greitai mokytis ir kūrybiškai spręsti iškilusias problemas
6) Gebėjimas dirbti su kompiuteriu (aukštas kompiuterinis raštingumas)

Darbo pobūdis

  • Strateginis mėnesinio pardavimo plano sudarymas bei numatytas veiksmų planas jam pasiekti
  • Prekyba baldais ir čiužiniais “Senosios Baldinės” salone: pardavimo plano ir procesų vykdymas
  • Kolektyvo priežiūra: tikslų išsikėlimas, progreso ir rezultato siekimas bei dokumentavimas (mėnesinės, ketvirtinės ir metinės rezultatų bei tikslų apžvalgos), asmeninių pardavimų planų sudarymas
  • Prekybos priežiūra: sąskaitų pajamavimas, inventorizacijos, važtaraščių ir sandėlio sutikrinimas su sandėlininkais
  • Parduotuvės priežiūra - prekių išstatymas, užsakymas ir administravimas

Įmonė siūlo

  • Įdomų, nemonotonišką darbą, kuriame gali save realizuoti
  • Priedus prie atlyginimo, pagal rezultatą
  • 23 metus gyvuojančios baldų įmonės mokymus, sistemą ir gerą paruošimą
  • Nuolaidas, įsigyjant baldų produkciją

Svarbu žinoti

Salonas dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10 ryto iki 19 vakaro, o šeštadieniais nuo 10 ryto iki 17 val vakaro

Dirbant čia, visada turėsite laisvus sekmadienius ir pasirinktą laisvą dieną savaitės eigoje (nuo pirmadienio iki penktadienio)

Kadangi šeštadieniai yra labai svarbi prekybinė diena, todėl vadovų prašome dirbti šeštadieniais ir motyvuoti savo kolektyvą prekiauti ir siekti gerų rezultatų, o mėnesio gale – gauti geriausius savo darbo įvertinimus!

Alga priklauso nuo jūsų kompetencijos, gebėjimų ir darbo patirties.
Atlyginimą siūlome 1200 eur + priedus, nuo prekybos

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1200-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Žvejų Tinklapis“

Įmonė "Senoji Baldinė" jau dirba 21-nerius metus
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Žvejų Tinklapis“
1478 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1350 €
25% uždirba 1350-1514 €
25% uždirba 1514-1700 €
25% uždirba nuo 1700 €