Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Ieva ir Ko“

Sandėlio darbuotojas (-a)

950-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ieva ir Ko“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, kiekio ir kokybės sutikrinimas;
  • Gautų prekių iškrovimas ir rūšiavimas; (pakrovimas autokaru ir rankomis)
  • Prekių paruošimas pagal užsakymus transportavimui (atrinkimas, suskaičiavimas, supakavimas);
  • Sandėlyje esančių prekių priežiūra, periodinės inventorizacijos;
  • . Prekių likučių kontrolė;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas;

Reikalavimai darbuotojui

Gera fizinė sveikata, tvarkingumas, greita orentacija, kruopštumas, atidumas;

  • Išmanote sandėlio darbo principus;
  • Esate atidus detalėms ir pasižymite dideliu atsakomybės jausmu;
  • Turite noro mokytis naujų dalykų, domėtis produktais ir technologijomis;
  • Esate aktyvus ir atviras sprendžiant problemas;
  • Noras dirbti ir mokytis;
  • Atsakingas požiūris į darbą, Esate ūkiškas;
  • Greitas darbo tempas, fizinė ištvermė;

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
📣Ieva ir Ko Prekybos Namai UAB įmonė ieško naujo komandos nario sandėlio sektoriuje.

Darbo sritis: Sandėlio darbuotojas.
Pagrindinė Darbo specifika: Gautų prekių iškrovimas ir rūšiavimas;

Sandėlio darbuotojas ( a).

IEVA IR KO komanda auga ir kviečia prisijungti Tave! Ieškome naujų kolegų galinčių ir norinčių dirbti neterminuota arba terminuota darbo sutartimi. Yra galimybė terminuotą darbo sutartį pratęsti.
Šiuo metu ieškome kolegų, šioms pareigoms užimti:
Prekių surinkėjas (-a); Sandėlio darbuotojas (-a);
Darbo vieta - Vilnius, Kirtimu g. 47

Atlyginimas

950-1200 €/mėn. į rankas
Siūlome apmokymus ir pagalba įsiliejant į darbą.
Palankias nuolaidas produkcijai įsigyti.
Atlyginimo priedus nuo darbo rezultatu.

Įmonės istorija prasidėjo 1996 metais kaip nedidelė buitinės technikos didmeninės prekybos įmonė. Šiandien IEVA & Co. Ltd Tarptautinės prekybos namai pasiekia pasaulinės prekybos žaidėjų tempą su biuru ir sandėlių tinklu.
Mūsų prioritetas yra prisitaikymas, judrumas ir greitis prie naujausių verslo tendencijų. Tikroji prekybos esmė yra daug gilesnė nei pardavimo pelnas. Turėdami daug patirties pagrįstų žinių ir mūsų partnerių pasiūlymų, mūsų vadovų komanda gali pasiūlyti visapusiškus sprendimus, kurie suteiks jūsų verslui konkurencinį pranašumą, kartu išlaikant jus pirmaujančiame bestselerių sąraše ir tinkamai pristatyti prekių ženklus nuo A iki Z.
Savo žiniomis, patirtimi ir kompetencija užsitarnavusį klientų pasitikėjimą ir pagarbą. Per savo veiklos laikotarpį esame įgyvendinę daugybę projektų, sėkmingai siekiame užsibrėžtų tikslų, įveikiame kilusius iššūkius. Įmonė sparčiai auga ir plečia savo vykdomus projektus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Kasdien ieškome naujų prekybos galimybių.
Pas mus vertinami draugiški, iniciatyvūs ir atsakingai į darbą žiūrintys darbuotojai.

Jei turte papildomų klausimų, kreipkitės emailu:
susisiekite su mumis ir sužinokite, ką galime padaryti šiandien,

Laukiame Tavo CV! Kilus klausimų, susisiek:
Veronika Dautartienė/ Business coordinator
informacija apie UAB „Ieva ir Ko“
2052 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.