Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Saulės elektrinių montuotojas

1500-2200 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - MB „Solarnovus“

Darbo pobūdis

  • Saulės elektrinių įrangos montavimas ant šlaitinių ir sutapdintų stogų bei antžeminės elektrinės.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis saulės elektrinių montavime.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Gebėjimas dirbti operatyviai ir savarankiškai aukštyje.
  • Kruopštumas, atidumas, sąžiningumas, atsakingumas ir punktualumas.
Privalumai:

  • Elektrotechnikos žinios.
  • Aukštalipio atestatas.

  • Konkurencingą stabilų atlyginimą bei nuo rezultatų priklausančius priedus.
  • Darbo aprangą, visus kokybiškus darbo įrankius bei darbo transporto priemonę.
  • Žinių tobulinimą seminaruose.

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. į rankas
Mokami priedai už sklandžiai, profesionaliai atliktus darbus.

MB „Solarnovus“

Esame atestuota saulės elektrinių, elektromobilių krovimo stotelių montavimo bei įrangos platinimo įmonė.

Profesionaliai montuojame saulės elektrines ant įvairaus tipo pastatų stogų, montuojame antžemines elektrines bei elektromobilių įkrovimo stoteles fiziniams ir juridiniams asmenims. Konsultuojame visais saulės elektrinių klausimais, pagal poreikį parduodame reikiamą įrangą.
Dirbame su daugeliu populiariausių ir mažiau žinomų saulės elektrinių įrangos prekinių ženklų.

Pasirūpiname viskuo - nuo atvykimo gyvai apžiūrai, projekto vizualizacijos kūrimo, iki elektrinės montavimo bei pridavimo elektros operatoriui!