GARANT GROUP

Serviso inžinierius (-ė) (laivų variklių ir mechaninių įrenginių remontas) UAB "Garant Service"

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

· laivų variklių, įrangos ir mechanizmų gedimų diagnostika, remontas padalinyje Klaipėdoje ir plaukiojančiuose laivuose;
· darbų organizavimas objektuose;
· bendravimas su laivo komanda;
· komunikacija su ofisu;
· techninės dokumentacijos ir remonto ataskaitų
paruošimas.

Reikalavimai

· aukštasis, aukštesnysis arba specialus techninis išsilavinimas mechanikos srityje;
· dyzelinių variklių remonto patirtis;
· mechaninės arba elektrinės dalies remonto darbų patirtis;
· galimybė vykti į dažnas komandiruotes užsienyje (apie 2/3 darbo laiko);
· komunikabilumas;
· gebėjimas analizuoti mechaninius surinkimo brėžinius;
· geros anglų ir rusų kalbos žinios;
· kompiuterinės žinios (Microsoft Office);
· analitinis mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į tikslą, sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
· vairuotojo pažymėjimas.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas tiesiogiai priklauso nuo inžinieriaus kvalifikacijos ir laiko, praleisto darbo komandiruotėse.

GARANT GROUP

UAB „Garant Service“ atlieka laivų pagrindinių ir pagalbinių variklių, laivų ir kranto pramonės objektų įrangos remonto darbus, projektuoja ir gamina nestandartinius gaminius pagal individualius užsakovo poreikius. Įmonė savarankiškai arba kartu su partneriais dalyvauja stambiuose laivų modernizavimo projektuose, kapitaliniuose laivų remontuose ir naujos įrangos integravimo projektuose.
Įmonės stiprioji sritis: įvairių remontų atlikimas mobiliųjų inžinierių specialistų brigadų pagalba užtikrinant nepertraukiamą laivo eksploataciją. Mobiliosios inžinierių specialistų brigados parenkamos pagal kliento poreikį ir remonto pobūdį kartu organizuojant ir mobilių specialių įrankių siuntimą specifinių remontų atlikimui. Mobilios inžinierių specialistų brigados gali atlikti įvairaus sudėtingumo darbus bet kuriame pasaulio uoste ar laivo perėjimo metu neribojant laivo veiklos.
UAB „Garant Service“ teikia paslaugas bei prekes laivybos ir pramoniniams sektoriams krante ir jūroje, taip pat jūrinėms platformoms.
Pranašumą ir patrauklumą įmonei teikia ilgalaikė patirtis, patyrusi sertifikuotų inžinierių komanda, galinti suprasti kliento poreikius ir teikti paslaugas visą parą bet kurioje pasaulio vietoje.
UAB „Garant Service“, būdama Garant Group įmonių grupės nare, taip pat gali pasiūlyti ir kompleksinių paslaugų teikimą kartu su kitomis Garant Group įmonėmis.

www.garant.eu
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (8)

Jus taip pat gali sudominti: