Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Rubisolis“

Šildymo, vėdinimo, oro gerinimo B2B pardavimo specialistas (-ė)

1400-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Rubisolis“

Darbo pobūdis

Geras pardavėjas - viena reikiamiausių profesijų visais laikais. Jei klientas greitai gali tapti draugas, kuris tavimi pasitiki, tai esi pardavimų žmogus.

Ieškome gerus pardavimo įgūdžius ar tam tinkamas savybes turinčio žmogaus, kuris turi polinkį techniniams dalykams, turi kad ir nedidelę patirtį su ŠVOK sistemomis, nori mokytis, tapti specialistu mylinčiu savo darbą ir gerai uždirbti.

Pagrindinis jūsų su komanda darbas bus kurti savo klientų portfelį dirbant B2B sektoriuje. Pagrandiniai klientai gamybinės įmonės. Siūlyti ir parduoti kokybiškus šildymo, vėsinimo, vėdinimo, oro gerinimo sprendimus/produktus. Darbas tiek biure, tiek lankant klientus.

Rinkoje esame išskirtiniai su ne vienu spec. sprendimu, todėl esame itin įdomūs mūsų klientams. Ilgametę patirti turinti komanda pasirengus tau padėti kuo greičiau tapti geru specialistu ir jaustis reikalingu ir svarbiu komandos nariu.

Reikalavimai darbuotojui

Minimali patirtis su šildymo, vėsinimo, vėdinimo įranga;
Geri bendravimo įgūdžiai;
Stipri motyvacija mokytis, tobulėti;
Stipri motyvacija siekti rezultato;
Puikus kompiuterinis raštingumas;
Geras gramatinis raštingumas;
Aukštasis arba aukštesnysis techninis arba vadybinis išsilavinimas;
Darbo patirtis pardavimuose.

Privalumai:
Didelė patirtis su šildymo, vėsinimo, vėdinimo įranga;
Domėjimasis naujomis technologijomis;
Laisvas bendravimas telefonu;
Geras techninis supratimas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Siūlome geras darbo sąlygas ir draugiško ilgamečio kolektyvo palaikymą;
Geras darbo sąlygas;
Augantį atlyginimą ir premijas;
Profesinius mokymus ir įvairiapusę paramą;
Lyginant su dauguma tradicinių kompanijų, suteikiame daug laisvės;
Jokio psichologinio spaudimo!

Kita informacija:

Mūsų įmonėje darbuotojas yra labai vertinamas. Darbuotojų rotacija minimali, tai parodo, kad darbo sąlygos yra geros. Stengiamės suteikti pačias geriausias sąlygas save realizuoti ir gerai uždirbti. Ieškome patikimo, atsakingo ir sąžiningo kolegos.

Remiantis Rekvizitai.lt metodika, bendrovės ekonominės būklės įvertinimas yra „Puiki“. Skolų Sodrai būklės įvertinta kaip „Puiki“. Vidutinio atlyginimo įmonėje būklė yra „Puiki“.

Iki pasimatymo!

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. į rankas
Po bandomojo atlygį sudaro bazė plius kintama dalis nuo asmeninių pardavimų, plius premijos nuo metinių įmonės rezultatų. Skelbime atlyginimo rėžis realus dirbant pirmus metus. Atlygio sistema lubų neturi, todėl ilgiau nei metus dirbantys pardavimo žmonės uždirba daugiau nei siūloma skelbime. Svarbu išmokti ir tinkamai valdyti savo klientų krepšelį.

UAB “Rubisolis” – kompanija, prekiaujanti specialia šildymo, vėsinimo, oro gerinimo ir išmanaus valdymo įranga. Pagrindinis siekis – užtikrinti tiek individualiam, tiek profesionaliam vartotojui galimybę turėti puikų patalpų mikroklimatą. Savo veikloje vadovaujasi šūkiu “Mikroklimatas toks, koks turėtų būti”.
Jau tryliktus metus sėkmigai augame kartu su savo puikiu kolektyvu, kuriame dauguma žmonių dirba ilgiau nei 3 metus. Labai vertiname tai ką turime ir džiaugiamės galėdami augti kartu.
informacija apie UAB „Rubisolis“
22
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.