Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Skorpiono takas“ siūlo darbą:

UAB „Skorpiono takas“

UAB "Skorpiono takas“ stabili ir patikima tarptautinė kompanija, dirbanti su garsiausiais ir visame pasaulyje žinomais prekiniais ženklais tokiais kaip „Kettler“, „Panatta“ „BECO“ „Sveltus“ „NordicTrack“ „ProForm“ „Gymstick“ ir kt.

Pagrindinės veiklos sritys, kuriose turime didžiausią patirtį, įdirbį, klientų skaičių bei geriausius rezultatus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose baltijos šalyse yra:

  • Prekyba sportui ir aktyviam poilsiui skirtomis prekėmis;
  • Prekyba eksploatacinėmis medžiagomis, skirtomis kopijuokliams ir spausdintuvams
  • Prekyba elektroniniais Citizen firmos skaičiuotuvais.

Mūsų tikslas ne tik parduoti kokybišką inventorių, bet ir ugdyti ir skatinti žmones sportuoti, todėl kasmet bendradarbiaujame ir remiame Lietuvos krepšinio, tinklinio lygas bei federacijas, sporto mokyklas, Lietuvos teniso sąjungą bei jaunuosius tenisininkus, įvairius turnyrus bei sporto renginius.

Per daugiau nei 27 metus dirbdami su tokiu plačiu klientų diapazonu įgavome be galo daug patirties ir žinių, todėl plečiame savo veiklą Baltarusijoje ir Gruzijoje.

Įmonės darbo skelbimai