Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Nordcode technology“

Programinės įrangos kokybės užtikrinimas / testeris

2500-3800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Nordcode technology“

Darbo aprašymas

Ieškome QA prisijungti prie Nordcode Technology komandos. Daiktai, su kuriais dirbsite, turi labai tikrą poveikį, o mūsų klientai jus mylės už tai, ką pristatote. Čia svarbu tai, ką statai!

Puikiai tinkate šiam vaidmeniui, jei esate į detales orientuotas problemų sprendėjas, kuris nori, kad projektai būtų kuo tobulesni.

Reikalavimai

  • Sukurkite ir vykdykite rankinius bandymo atvejus ir bandymo scenarijus.
  • Atlikti funkcinius ir nefunkcinius testavimus, rankiniu būdu testuoti projektus, naujas ir jau esamas funkcijas.
  • Problemų ir klaidų nustatymas ir registravimas.
  • Bendradarbiaukite su kūrėjais ir įsitikinkite, kad visos klaidos yra ištaisytos.

Kvalifikacijos

  • Ne mažesnė nei 2 metų rankinio QA patirtis IT įmonėje.
  • Programinės įrangos kokybės užtikrinimo metodikų, įrankių ir procesų išmanymas.
  • Esate tikras komandos žaidėjas, kuris jaučiasi patogiai priimdamas svarbius sprendimus.
  • Jokia kritinė klaida nepabėgs iš jūsų akies. 🐞
  • Papildomi taškai už patirtį testavimo automatizavimo srityje.

Įmonės pasiūlymai

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Teigiama atmosfera ir draugiška, patikima komanda, atsidavusi projektui.
  • Liberalios darbo sąlygos – lankstus darbo laikas, į rezultatą orientuotas požiūris į darbą.
  • Asmeninis tobulėjimas: literatūra, kursai, seminarai, sertifikatai, darbuotojų vadovaujami seminarai.
  • Asmens sveikatos draudimas.
  • Sąlygos nuolatiniam augimui ir profesiniam tobulėjimui.
  • Apdovanojami projektai sėkmingoje ir sparčiai augančioje įmonėje.
  • Labai augintiniams biuras Vilniuje. Biuro privilegijos, komandinė veikla, darbas ir visos įmonės pramogos – turime puikių žinių, kaip smagiai praleisti laiką.

Atlyginimas

2500-3800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Užtikrinsime, kad tikslus Jums siūlomas atlyginimas priklausys nuo Jūsų kvalifikacijos, kompetencijų, profesinės patirties, darbo funkcijai keliamų reikalavimų.

„Nordcode“ technologija padeda įmonėms klestėti skaitmeniniame amžiuje naudojant į priekį orientuotus verslo sprendimus. Įsipareigoję teikti tiesioginę verslo vertę pasitelkdami skaitmeninės transformacijos sprendimus, sujungiame technologijas, verslą ir dizainą, kad padidintume našumą.

Veikdami nuo 2004 m., sukaupėme daug patirties ir subūrėme išskirtinę daugiau nei 50 UX ir IT specialistų komandą. Nesvarbu, ar tai būtų internetinės parduotuvės kūrimas pirmoje skaitmeninėje erdvėje, klientų kelionių optimizavimas ar augimo spartinimas optimizuojant procesus, mes žinome, kaip rasti greičiausią kelią į rezultatus.
informacija apie UAB „Nordcode technology“
3999 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5X higher than LT average)
38
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3016 €
25% uždirba 3016-3636 €
25% uždirba 3636-4951 €
25% uždirba nuo 4951 €