Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Hautica“

Spaustuvės operatorius (-ė) Darbo dienomis | Savaitgaliais

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Hautica“

Darbo pobūdis

Galima dirbti pasirinktinai:
  • Darbo dienomis 08 - 16 val. (terminuota 2 mėn. darbo sutartis);
  • Darbo dienomis 16 - 24 val. (terminuota 2 mėn. darbo sutartis);
  • Savaitgaliais 08 - 16 val. (terminuota 2 mėn. darbo sutartis);
  • Savaitgaliais 16 - 24 val.(terminuota 2 mėn. darbo sutartis);

Spaustuvės operatoriaus pareigos:
  • Spaudos gaminių pakavimas;
  • Žaliavų kiekio sekimas;
  • Darbų paskirstymas ir organizavimas;
  • Spausdintuvų priežiūra;
  • Tvarkos spaustuvėje palaikymas;

Reikalavimai

  • Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
  • Minimalūs įgūdžiai "Photoshop" programa;
  • Atsakingas požiūris į darbo kokybę;
  • Atsakomybė už laiku įvykdytus užsakymus;
  • Organizuotumas;
  • Multitaskingas - gebėjimas derinti kelis darbus vienu metu;

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą!

PAPILDOMA:
  • Darbo vieta Kaune (Žaliakalnyje);
  • Darbo subtilybių apmokome.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Mūsų įmonė vykdo gamybą ir prekybą internetu. Gaminame ir parduodame tokius produktus, kaip telefonų dėklai, įvairūs mobiliųjų įrenginių aksesuarai, taip pat gaminame puodelius, drobes bei plakatus su spauda.

Sparčiai augame ir siekiame tapti lyderiaujančiais išskirtinių bei stilingų tech aksesuarų gamintojais pasaulyje. Tą norime padaryti savo prekiniu ženklu BURGA
informacija apie UAB „Hautica“
1283 €
Vid. atlyginimas bruto
62
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 904 €
25% uždirba 904-1149 €
25% uždirba 1149-1431 €
25% uždirba nuo 1431 €