Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Amber Gaming“

Sporto Lažybų Analitikas (Bukmekeris)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Amber Gaming“
Šiuo metu ieškome entuziastingo sporto mėgėjo/-os ir skaičius mėgstančio/-os bei suprantančio/-os bukmekerio/-ės prisijungti prie 7bet komandos. Jei tavo diena nepraeina be sporto, esi analitiškas/-a ir galėtum valandų valandas diskutuoti, dėl ko vienas atletas geresnis už kitą, tai esi būtent tai, ko ieškome.

Darbo pobūdis

  • Prižiūrėti sporto rungtynių pasiūlą ir koeficientus
  • Sekti sporto įvykius ir vertinti riziką
  • Analizuoti statistiką ir tendencijas, siekiant nuspėti įvykių rezultatus
  • Analizuoti užklausas ir dirbti su klientų aptarnavimo komanda
  • Stebėti pokyčius rinkoje ir reaguoti į juos

Reikalavimai darbuotojui

  • Geras supratimas apie sporto verslą ir lažybų funkcionalumą
  • Puikios analitinės ir matematinės gebėjimų, galinti spręsti sudėtingus uždavinius
  • Gebėjimas greitai reaguoti į kintančią rinką
  • Puikios komunikacijos ir bendravimo su komanda įgūdžiai
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandos aplinkoje
  • Sugebėjimas dirbti lanksčiomis darbo valandomis, įskaitant vakarų ir savaitgalio pamainas, būtų privalumas
  • Patirtis dirbant bukmekerio darbą būtų privalumas

  • Draugišką kolektyvą ir visokeriopą pagalbą bei palaikymą. Dauguma kolektyvo narių užaugo įmonės viduje, gerai supranta, kokios pagalbos gali prireikti naujam komandos nariui, todėl draugiškai ją pasiūlys
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Galimybę tapti savo srities profesionalu, įgauti naujų žinių ir galimybę kilti karjeros laiptais
  • Nuotolinio darbo galimybes

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato turimų žinių, kompetencijos bei patirties.

7bet - sporto lažybų bei azartinių žaidimų organizatorius.

Šiame pasaulyje skaičius 7 yra mistiniu būdu susijęs su kertiniais žmonių gyvenimo aspektais: 7 dienos savaitėje, 7 didžiosios dorybės, 7 natos muzikoje, 7 didžiosios planetos, 7 senieji pasaulio stebuklai, 7 žemynai, ir daugelis kitų laimingų septynetų. Skaičius 7 Vakarų kultūroje yra laikomas laimės ir sėkmės simboliu. Tai atspindys to, ką gali atrasti lažindamasis ir pramogaudamas 7bet!
informacija apie UAB „Amber Gaming“
3210 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1768 €
25% uždirba 1768-2541 €
25% uždirba 2541-3265 €
25% uždirba nuo 3265 €