Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Alpha Consultants“

Statinio statybos techninės priežiūros vadovas

2300-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Alpha Consultants“

Darbo pobūdis:

Ieškome Statinio statybos techninės priežiūros vadovo, kuris užtikrintų keleivių stoties rekonstravimo darbų statinio statybos techninės priežiūros funkcijas:
  • Atlikti bendrųjų ir specialiųjų statinio statybos darbų bendrąją ir specialiąją statinio statybos techninę priežiūrą;
  • kontroliuoti rangovus ir subrangovus, derinti rangovų parengtus kalendorinius darbų vykdymo grafikus;
  • derinti rangovų parengtą statybos darbų technologijos projektą, technologines korteles bei darbo projektą;
  • kontroliuoti, kad darbų vykdymo metu būtų laikomasi rangos darbų sutartyje numatytų reikalavimų nesukelti trukdymų nepertraukiamai AB „Smiltynės perkėla“ veiklai ir keleivių bei transporto priemonių patekimui iš laukimo zonų į keltus ir iš keltų į išvykimo zonas, taip pat netrukdyti kitų vykdomų projektų įgyvendinimui;
  • kontroliuoti darbų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, aplinkos apsaugos, ekologijos, atliekų tvarkymo reikalavimų laikymąsi;
  • dalyvauti vykdant paleidimo – derinimo darbus bei atlikti šių darbų techninę priežiūrą;
  • užtikrinti, kad rangovai atliktų pastato sandarumo matavimus bei energetinio naudingumo sertifikavimą, parengtų pastato techninį – energetinį pasą, taip pat pateiktų įrenginių bei inžinerinių sistemų techninę dokumentaciją;
  • kartu su rangovais rengti dokumentus, reikalingus statybos užbaigimo procedūroms;
  • kontroliuoti Statybos darbų žurnalų pildymą;
ruošti ataskaitas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • darbo patirtis statybos ar infrastruktūros priežiūros srityje;
  • statybos procesų ir generalinės rangos principų išmanymas;
  • gebėjimas užtikrinti darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimus bei galiojančių pažymėjimų turėjimas;
  • suteikta teisė eiti ypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovo pareigas;
  • suteikta teisė eiti ypatingojo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo pareigas.

Mes siūlome:

  • Terminuotą darbo sutartį iki transporto paskirties pastato, keleivių stoties rekonstravimo darbų pabaigos;
  • darbo laikas - 20 darbo valandų per savaitę;
  • papildomą sveikatos draudimą, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • galimybę naudotis kitomis AB „Smiltynės perkėla“ darbuotojo privilegijomis.

Atlyginimas

2300-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alpha Consultants – konsultacinė įmonė, dirbanti žmogiškųjų išteklių srityje. Mūsų klientė - AB „Smiltynės perkėla“, moderni transporto įmonė, perkelianti apie 2 mln. keleivių ir virš 0,6 mln. transporto priemonių per metus.