Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Cramo“

Technikos priežiūros specialistas (terminuota darbo sutartis)

1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Ukmergė - UAB „Cramo“

Darbo pobūdis

  • Nuomojamos įrangos valymas, ruošimas nuomai;
  • Smulkios įrangos remontas;
  • Įrangos, sandėlio ir teritorijos priežiūra;
  • Klientų konsultavimas nuomos padalinyje;
  • Darbo sutartis sudaroma terminuotam laikotarpiui - iki 2024.12.01;

Reikalavimai darbuotojui

  • Domėjimasis technika;
  • Atsakingumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

  • Įdomų darbą ir tobulėjimo galimybes lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų atlygį ir darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką darbo aplinką.

Atlyginimas

1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Cramo“

UAB „Cramo“

"Cramo“ dvasia stipri visur, nesvarbu, kuriame įmonės padalinyje dirbtumėte.
Mes nuolat tobulėjame. Kasdieniame darbe vieni kitiems padedame, todėl kartu augame.
Mus vienija nuoširdus noras siekti, kad mūsų teikiamų paslaugų kokybė būtų aukščiausio lygio.

informacija apie UAB „Cramo“
7250 €
Vid. atlyginimas bruto
(4.5 karto didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 4034 €
25% uždirba 4034-6007 €
25% uždirba 6007-8598 €
25% uždirba nuo 8598 €