Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Telemarketingo specialistas (-ė)

1300-1500 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis:

Ieškome ryžtingo ir motyvuoto pardavimų specialisto, kuris moka komunikuoti su klientais ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba. Jei esi pasiruošęs priimti iššūkius ir siekti aukštų pardavimų rezultatų, siūlome puikų darbą mūsų įmonėje. Siųsk savo gyvenimo aprašymą ir mes susisieksime su tavimi!

Bendrausi telefonu su klientais telefonu “šaltais” ir “šilaitis” skambučiais, pagal mūsų pardavimų standartus;
Prisidėsi prie pardavimų augimo mūsų įmonėje;
Padėsi įgyvendinti iškeltus pardavimų tikslus.

Reikalavimai darbuotojui:

Turi pardavimų bei klientų aptarnavimo patirties (darbas su šaltais pardavimais telefonu – privalumas);
Mėgsti bendrauti ir gali laisvai komunikuoti anglų kalba (žodžiu ir raštu B2 lygije);
Esi motyvuotas siekti asmeninių bei komandinių rezultatų.

Mes Jums siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu kartą per savaitę

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas išdirbus metus.

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas

Gamybos įmonė