Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Teritorijų priežiūros darbininkas (-ė) Marijampolėje (terminuota sutartis)

709-850 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Prisijunk prie inovatyvios ir energingos Ecoservice komandos! Ieškome teritorijų priežiūros darbininko Marijampolėje.

Darbo funkcijos: teritorijų tvarkymo darbai prie daugiabučių (šiukšlių rinkimas, šaligatvių, takelių, automobilių aikštelių šlavimas, sniego kasimas, lapų grėbojimas).

Terminuota darbo sutartis iki 2024-06-30. Jeigu darbas seksis, ieškosime galimybės likti nuolatiniam darbui.
Darbo laikas: nuo 7.00 iki 16.00 val., vasaros g. 16, Marijampolė.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome žmogaus, kuris būtų darbštus, atsakingas ir pareigingas.

Mes Jums siūlome

Atlyginimą nuo 709 -850 Eurų "į rankas", su galimybe užsidirbti papildomai, nes darbo užmokestis priklausys nuo asmeninių darbo rezultatų;
Papildomas atostogų dienas;
Darbo aprangą bei avalynę;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
Draugišką ir stiprią komandą, kurioje visada gera nuotaika!

Susidomėjus kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. +37065834713, arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

709-850 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1990 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
966
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1154 €
25% uždirba 1154-1705 €
25% uždirba 1705-2409 €
25% uždirba nuo 2409 €