Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kauno švara“

Transporto vadybininkas

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kauno švara“

Darbo pobūdis

  • Kontroliuoti autotransporto techninį stovį, jų išleidimą į liniją, bei grįžimą pagal grafiką.
  • Kontroliuoti vairuotojų darbą.
  • Sudaryti pavaldžių darbuotojų atostogų, darbo grafikus, ruošti darbų saugos vietoje instrukcijas pavaldiems darbuotojams.
  • Pildyti darbo laiko apskaitos žiniaraštį, aiškintis neatvykimo į darbą priežastį.
  • Skirstyti automašinas, traktorius konkrečiam darbui atlikti.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis
  • gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti veiklą, stipri orientacija į rezultatą;
  • puikūs problemų sprendimo, bendradarbiavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Profesionalią, bendradarbiaujančią komandą.
Telefonas pasiteiravimui

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Atliekų tvarkymas, miesto valymas ir tvarkymas
informacija apie UAB „Kauno švara“
1509 €
Vid. atlyginimas bruto
571
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 943 €
25% uždirba 943-1342 €
25% uždirba 1342-1763 €
25% uždirba nuo 1763 €