Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „VEESLA“

Utenos regiono vadovas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Utena - UAB „VEESLA“

Darbo pobūdis

Profesionalus klientų aptarnavimas, konsultavimas, paslaugų ir prekių pardavimas;
Siūlomo asortimento žinojimas;
Prekių asortimento priežiūra;
Klientų poreikių supratimas ir geriausių pasiūlymų pateikimas;
Prekybos vietos priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Lauksime aktyvaus, pozityvaus, savarankiško ir verslaus žmogaus, kuriam svarbi karjera perspektyviame versle ir kuriuo galėtume pasitikėti. Tikimės, kad turite patirties pardavimų srityje, esate išsilavinęs, profesionaliai bendraujate ir turite vairuotojo pažymėjimą.
Jūsų gebėjimą profesionaliai konsultuoti besikreipiančius klientus telefonu, laikytume privalumu.
Privalumas, jei turite patirties pardavimuose su saulės elektrinėmis

Viena perspektyviausių verslo sričių ir kokybiški žinomų gamintojų produktai. Siūlome apmokymus, patikimą bendraminčių komandą ir įkvepiančias karjeros perspektyvas, apie kurias plačiau – susitikimo metu. Reikalingas darbui priemones, sąžiningą atlygį ir motyvuojančius priedus už pardavimo rezultatus.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, susitikimo metu pristatysime pasiūlymą išsamiai, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
+ priedai nuo pardavimų rezultatų

VEESLA – tai:

  • Saulės elektrinės namams, verslui ir daugiabučiams: pradedant nuo pagalbos užpildant ESO kaip gaminančio vartotojo sąlygas, baigiant servisu.
  • Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sprendimai (ŠVOK) namams ir verslui: Samsung, Daikin, Midea šilumos siurbliai pagal jūsų poreikius ir akumuliaciniai radiatoriai.
  • Elektromobilių baterijų krovimo stotelės namams, verslui ir daugiabučiams: Teltonika, QCells, Fronius, Enel X.
  • Baterijos, energijos kaupimo sistemos ir saugyklos namams ir verslui.
  • Pagalba pildant Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA), Lietuvos Energetikos Agentūros (LEA) paramas ir įgyvendinant saulės elektrinių, šilumos siurblių, elektromobilių krovimo stotelių, energijos kaupimo sistemų ir kt. sprendimus
  • Aptarnavimas ir priežiūra savo įgyvendintų projektų

Padaliniai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Kompanijos sėkmės istoriją norėtume pristatyti susitikimo metu, o kol kas atidžiai susipažinkite su informacija mūsų interneto svetainėje www.veesla.lt/

Kviečiame į komandą prisijungti šioms pareigoms:
informacija apie UAB „VEESLA“
3747 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
104
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2465 €
25% uždirba 2465-3590 €
25% uždirba 3590-4916 €
25% uždirba nuo 4916 €