Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Vadybininkas (-ė) Vakarų Europos ir Lietuvos rinkai

1200-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „F&L Logistic“

Darbo pobūdis

Ar jaučiate aistrą pardavimams? Ar norite savo aistrą paversti pinigais? Ar norite prisijungti prie dinamiškos ir inovatyvios įmonės? Mes ieškome talentingo ir motyvuoto vadybininko, kuris prisidėtų prie mūsų ir savo sėkmės augimo.

Kokios būtų Jūsų atsakomybės?
Jūs būsite atsakingas už naujų klientų pritraukimą ir esamų klientų ryšių palaikymą.
Kasdienį bendravimą su klientais;
Krovinių užsakymus;
Derybas dėl kainų ir kiekių;
Arba vairuotojų darbo organizavimą, bei autovežių judėjimo kontroliavimą;
Krovinio informacijos perdavimas vairuotojams;
Transportavimo metu iškilusių situacijų sprendimas;
Su veikla ir funkcijomis susijusių ataskaitų teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Ko mes iš Jūsų tikimės?

Mums nesvarbu ar Jūs turite aukštąjį išsilavinimą ar ne. Mums labai svarbios Jūsų asmeninės savybės;
Patirtis nebutinybė, bet privalumas;
Geros energijos, motyvacijos, pozityvaus mąstymo, orientacijos ne į problemas, bet į sprendimus;
Puikių derybinių ir komunikacijos įgūdžių, kurie padeda užmegzti stiprius ryšius;
Mums nesvarbu kiek valandų būsite ofise, bet labai svarbūs Jūsų rezultatai, ir kaip gebate pasiekti aukštus pardavimų tikslus;
Tikimės, kad Jūs puikiai kalbate angliškai ar kita užsienio kalba.

Įmonė siūlo

Ką mes Jums siūlome?
Saviraiškai atvirą darbo aplinką, kurioje galėsite kurti naujas pardavimų strategijas ir jas įgyvendinti;
Didelį atlyginimą ir motyvuojančią bonusų sistemą, atitinkančią Jūsų rezultatus;
Galimybę tobulėti ir toliau plėsti savo karjerą, dalyvaujant mokymuose ir seminaruose.

Puikią darbo aplinką:
Pas mus nėra darbuotojų, pas mus komandos nariai. Jūs nedirbsite mums, mes dirbsime drauge.

Jeigu Jūs norite tapti mūsų komandos nariu ir prisidėti prie mūsų bendros sėkmės, savo motyvacinį laišką siųskite adresu:

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. į rankas

UAB „F&L Logistic“

UAB "F&L Logistic" - bendra Prancūzijos-Lietuvos įmonė, teikianti transporto ir logistikos paslaugas naujų automobilių pervežimų srityje Vakarų Europoje.
informacija apie UAB „F&L Logistic“
4019 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.