Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Logistikos vadybininkas (-ė)

Nuo 2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „ViaCon Baltic“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus transporto užsakymų organizavimas su Lietuvos ir užsienio logistikos įmonėmis.
  • Glaudus bendradarbiavimas su užsienio šalyse esančiais VIACON GROUP padaliniais ir jų pateikiamų užsakymų valdymas.
  • Derybų vedimas ir sutarčių sudarymas.
  • Naujų logistikos įmonių paieška.
  • Iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas.
  • Sėkminga darbo patirtis logistikos sektoriuje.
  • Puikūs komunikaciniai, derybų, bendravimo, problemų sprendimo ir prioritetų nustatymo įgūdžiai.
  • B1/B2 lygio anglų kalbos įgūdžiai.
  • Kompiuterinis raštingumas, geri MS Excel įgūdžiai.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Orientacija į rezultatus, iniciatyvumas ir atsakingumas.
  • Gebėjimas dirbti komandoje, tobulėti ir siekti bendro rezultato.

Mes siūlome:

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje.
  • Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve, komandos formavimo vakarėlius ir daugelį kitų linksmų ir įkvepiančių veiklų kartu su komanda!

Atlyginimas

Nuo 2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis priklauso nuo darbo patirties ir įgūdžių, metiniai priedai už pasiektus rezultatus

UAB „ViaCon Baltic“

ViaCon priklauso Skandinavijos įmonių grupei „ViaCon International“. Grupės įmonės projektuoja, gamina ir tiekia platų produktų asortimentą geležinkeliams ir keliams tiesti, tiltams statyti ir prižiūrėti, inžineriniams lauko tinklams. Įmonių produkcija plačiai žinoma civilinės inžinerijos, aplinkosaugos, vandentvarkos ir atliekų tvarkymo sistemų srityje.
Plečianti savo veiklą ViaCon Baltic įmonių grupė kviečia prisijungti prie komandos profesionalias, drąsias, iniciatyvias ir kūrybingas asmenybes, pasiryžusias realizuoti savo potencialą, idėjas, pastangas ir žinias bei kurti Lietuvos infrastruktūros ateitį kartu.
informacija apie UAB „ViaCon Baltic“
7406 €
Vid. atlyginimas bruto
(4.5 karto didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2524 €
25% uždirba 2524-3224 €
25% uždirba 3224-9337 €
25% uždirba nuo 9337 €