Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Vairuotojas (-a) C kategorija Marijampolėje

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Ieškome vairuotojų darbui su šiukšliavežėmis, aptarnauti maisto atliekų konteinerius Marijampolėje.

Pagrindinės vairuotojo darbo funkcijos: atsakingas ir tausus transporto priemonės vairavimas operatyviai ir kokybiškai vykdant darbo maršrute priskirtų konteinerių su atliekomis aptarnavimas.

Slenkantis darbo grafikas: 4 darbo dienos/2 laisvos dienos.
Darbo pradžia: 7 val ryto.
Darbo vieta: Vasaros g. 16, Marijampolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turi C kategoriją;
  • Turi puikius vairavimo įgūdžius;
  • Esi darbštus bei atsakingas;
  • Manipuliatoriaus pažymėjimas - privalumas.

  • Darbo užmokestis nuo 1000 iki 1200 Eur "į rankas", priklausomai nuo turimų įgūdžių su galimybe užsidirbti papildomai, nes darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų;
  • Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
  • 150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą;
  • Papildomas atostogų dienas;
  • Patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą bei avalynę;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe;
  • Dovanojame dovanas švenčių proga, skiriame premijas ypatingų progų metu.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti kontaktiniu telefonu 8 658 34713 arba siųsti gyvenimo aprašymą el.paštu

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1990 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
956
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1154 €
25% uždirba 1154-1705 €
25% uždirba 1705-2409 €
25% uždirba nuo 2409 €