Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Vairuotojas (-a) - konteinerių ženklintojas (-a) su B kategorija (darbas su nuosavu automobiliu)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Projekto įgyvendinimui ieškome komandos narių, kurie padėtų mums suženklinti Vilniaus regione esančius konteinerius. Darbas mobilus, todėl patiks nemėgstantiems monotonijos. Užduotys nereikalauja kvalifikacijos: mums reikia tik tavo noro ir turėti vairuotojo pažymėjimą.

Kviečiame prisijungti terminuotam laikui (6 mėn. su galimybe pratęsti)!

Ką mes tau patikėsime?
  • lipdukų ant konteinerių klijavimą;
  • inventoriaus numerių įrašymą į sistemą;
  • konteinerių transportavimą.

Suteikiame lanksčias darbo grafiko galimybes:
  • Nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 7 iki 16 val. (laikas gali būti derinamas);

Darbo vieta: automobiliai išvažiuoja ir grįžta adresu Dunojaus g. 29, Vilniuje.

Reikalavimai darbuotojui

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimo;
  • noro dirbti ir greito darbo tempo.
  • nuosavas automobilis. Kuro sąnaudas darbui apmokame.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
  • atlyginimą nuo 1000 iki 1300 eur (atskaičius mokesčius);
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu,
  • 150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą,
  • draugišką kolektyvą,
  • patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą bei avalynę.

Draugiškas ir visada pasiruošęs Tau padėti kolektyvas bei palaikantys vadovai kviečia prisijungti prie šaunios komandos!

Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: .

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas:

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1990 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
956
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1154 €
25% uždirba 1154-1705 €
25% uždirba 1705-2409 €
25% uždirba nuo 2409 €