Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „VEIKA“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „VEIKA“

1991 metų kovo 28 dieną įsteigta UAB “Veika” nuo pat įkūrimo vertėsi įvairių staklių ir mechanizmų konstravimu, gamyba, remontu, pardavimu bei kita ūkine-komercine veikla. Užmezgus ilgalaikius ryšius su stambiomis NVS šalių pramonės įmonėmis ir tiekėjais iš Vakarų Europos, ilgainiui pagrindine bendrovės veikla tapo statybinių medžiagų importas ir eksportas bei logistika.

2001 metais UAB “Veika” kartu su partneriu iš Vokietijos - įmone „Optiplast“ - pradėjo gaminti pramoninius spaustuvinius dažus vandens pagrindu. Gaminių asortimentas buvo nuolatos plečiamas ir jau 2003 metais rinką pasiekė mūsų plastizolio dažai.

2007m. įmonė žymiai sustiprino savo technologines galimybes ir padidino darbuotojų skaičių aukštos kvalifikacijos technologijų srities specialistais. Šis žingsnis iš esmės sustiprino įmonę ir išplėtė jos klientų ratą, tad vos per trejetą metų ( nuo 2007 m. iki 2010 m.) UAB “Veika” apyvarta beveik padvigubėjo, o produktų skaičius padidėjo kelis kartus.