Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „DR VET“

Veterinarijos gydytojo asistentas (-ė)

850-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „DR VET“

Darbo pobūdis:

Ieškome gyvūnų mylėtojo (-os), galinčio (-ios) užimti veterinarijos gydytojo asistento (-ės) poziciją Grigiškių klinikoje ir tapti sparčiai augančio veterinarijos tinklo, įsikūrusio Vilniuje, dalimi!

  • Asistavimas veterinarijos gydytojui, pagalba apžiūrių ir operacijų metu;
  • Medicinos instrumentų ir aparatų priežiūra;
  • Pacientų registravimą informacinėje sistemoje;
  • Darbą kasos aparatu, sąskaitų faktūrų išrašymą.

Reikalavimai:

  • Veterinarijos gydytojo arba veterinarijos felčerio išsilavinimas, gali būti studentas (-ė);
  • Panašaus darbo patirtis nebūtina, tačiau privalumas;
  • Darbštumas, organizuotumas, savarankiškumas;
  • Žinios apie pašarus, papildus ir gyvūnų priežiūrą (privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • Saviraiškos, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Prisidėti prie įmonės augimo ir procesų tobulinimo;
  • Būti sparčiai augančio veterinarijos tinklo dalimi;

Atlyginimas

850-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklausomai nuo turimų įgūdžių ir kompetencijos.

DR.VET - tai naujas veterinarijos klinikų tinklas, sujungęs ilgametę patirtį turinčius gydytojus. Mūsų misija teikti aukščiausios kokybės gydymo paslaugas, užtikrinti profesionalų aptarnavimą ir visokeriopą patogumą klientui.