UAB „KING MINDAUGAS APARTMENTS & STUDIOS“

Viešbučio kambarinė (-is)

Nuo 750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „KING MINDAUGAS APARTMENTS & STUDIOS“

Darbo pobūdis

Ieškome viešbučio kambarinės (-io) tvarkytojos (-o).
Darbo laikas: pagal grafiką 5 dienas dirbame, 2 dienos laisvos.
Darbo pradžia gali skirtis, tarp 9 - 12val. (darbo laikas gali skirtis priklausomai nuo užimtumo. Kartais reikia sutvarkyti vieną ar du kambarius, kitą dieną gali būti ir aštuoni tvarkomi apartamentai.) Darbo diena baigiasi, kai sutvarkomi kambariai, kartais darbas gali trukti 3val. per dieną, kartais 8val.

Vieta: Didžioji dalis butų yra Karaliaus Mindaugo pr. 64 ir 18a, Kauno centre prie „Akropolio“.
Kambariai nedideli apie 20 - 30kvm.ir mažesni. Naujai įrengti, gražūs ir tvarkingi.
Butai yra miesto centre, bet ne visi vienoje vietoje, kartais reikia nuvykti sutvarkyti kitu adresu esančius apartamentus.

Reikalavimai

Pageidautina:
Tvarkingas, pedantiškas žmogus.
Labai svarbus punktualumas ir sąžiningumas.
Kambariai privalo būti sutvarkyti iki mažiausių smulkmenų.

Patirtis nebūtina.
Lietuvių kalba nebūtina.

Mes jums siūlome

RINKOS SĄLYGAS IR JŪSŲ PATIRTĮ, BEI PASTANGAS ATITINKANTIS ATLYGINIMAS!

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame nuolat besiplečianti įmonė, teikianti apgyvendinimo paslaugas. Šiuo metu ieškome naujo komandos nario.
informacija apie UAB „KING MINDAUGAS APARTMENTS & STUDIOS“
803 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.