Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Virėjas

8-12 €/val. Į rankas
Klaipėda, Palanga - UAB „Toli namai“

Darbo pobūdis

Darbas virtuvėje.
Ieškome virtuvės darbuotojų vasaros sezonui su galimybe pasilikti po vasaros, parodžius puikius rezultatus.
Siūlome darbo pozicijas Toli nuo Klasikos Klaipėda ir Toli nuo Klasikos Palanga (Kunigiškės).
Reikalingi visų pozicijų atstovai (grilius, keptuvės, pasas).

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės meilės maistui ir savo darbui. Didelio noro atlikti darbus operatyviai, kruopščiai. Iešome norinčių dirbti ir užsidirbti. Pažadame įdomią, kūrybišką vasarą su nuostabiais ingredientais ir draugiškais kolegomis.

Darbo grafikas

Darbo dienomis atsidarysime po pietų, tad laiko liks ir pasidžiaugti vasara.
Savaitgaliais startuosime nuo ryto.

Grafikus sudarinėjame pagal išreikštus norus, tačiau laukiame suinteresuotų dirbti.

Atlyginimas

8-12 €/val. į rankas

UAB „Toli namai“

"Toli nuo klasikos" - Vyno, skonių ir draugų namai. Naujas formatas su daug meilės ir džiaugsmo
informacija apie UAB „Toli namai“
1083 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.