Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Vandens parkas"
Daugiau apie įmonę »

VIRĖJO (-OS)

600–700 Eur
Vilnius - UAB "Vandens parkas"

Darbo pobūdis

patiekalų gamyba.

Reikalavimai

ieškome jaunų, ambicingų ir norinčių dirbti virėjų;
išsilavinimas atitinkantis siūlomo darbo pobūdį;
kūrybiškumas patiekalų gamyboje;
darbštumas bei sąžiningumas.

Privalumai:
darbo patirtis maisto gamybos srityje.

Mes jums siūlome

asmeninio augimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
visada laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
nemokamą maitinimą;
motyvacinį paketą;
stiprią ir draugišką komandą.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs sutinkate, kad jame pateikti asmens duomenys bus saugomi pagal UAB „Vandens parkas“ privatumo pranešimą dėl kandidatų į laisvas darbo vietas duomenų tvarkymo www.vandensparkas.lt/wp-content/uploads/2018/10/PRIVATUMO-PRANEŠIMAS_kandidatams-i-laisvas-darbo-pozicijas.pdf

Atlyginimas

600–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas

„Vichy“ vandens parkas - tai moderniausias Baltijo šalyse uždaras teminis vandens parkas, skirtas pramogauti visai šeimai. „Vichy“ vandens parke veikia gausybė pramogų ir atrakcionų, suteiksiančių nepamirštamų emocijų visiems parko lankytojams.
Informacija apie UAB "Vandens parkas"
721 €
Vid. atlyginimas bruto
101
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ieva Mazeliauskaitė