Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Administratorė (-ius)

1200 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Inovatyvi ir moderni klinika ,,Vilniaus odontologijos centras" ieško komandos nario – klinikos
administratoriaus (-ės) darbui Vilniaus mieste.
Klinika dirba tik darbo dienomis.
Ieškome draugiško, rūpestingo ir patikimo komandos nario.
Darbo sutartis – 24 mėnesių terminuota (motinystės atostogose esančio darbuotojo pavadavimas).

Pareigos ir funkcijos:

  • Pacientų registravimas ir priėmimas klinikoje,
  • Atsiskaitymai grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortelėmis,
  • Pacientų vizitų planavimas,
  • Konsultavimas, informacija telefonu,
  • Bendrieji raštvedybos ir biuro administravimo darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Mūsų lūkesčiai, kvalifikacija ir patirtis:

  • Atidumas, kruopštumas, sugebėjimas bendrauti su pacientais ir kolegomis,
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai, supratimas apie socialinius tinklus,
  • Geros lietuvių ir rusų kalbų žinios, aglų kalbos žinios – privalumas,
  • Būtina patirtis odontologijos ar kitose medicinos įstaigose.

Mes siūlome:

  • Dinamišką darbą draugiškoje profesionalų komandoje,
  • Lankstų darbo grafiką,
  • Konkurencingą darbo užmokestį,
  • Galimybę mokytis ir tobulėti.

Dėl darbo pozicijos kreipkitės telefonu: Gyvenimo aprašymo su fotografija lauksime iki 2024.04.18 d.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

Vilniaus odontologijos centras – KIEKVIENAM!

2016 m. sausio mėnesį duris atvėręs modernus odontologijos centras sostinėje, kuriame teikiamos visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos – nuo dantų balinimo iki aukščiausios kokybės estetinio protezavimo ir sudėtingų implantacijos operacijų.

Vilniaus odontologijos centro vizija – tobulėti ir žengti koja kojon su pasaulinėmis odontologijos naujovėmis ir tendencijomis, toliau išlaikyti bekompromisinį reiklumą kokybei, apgaubti pacientą nuoširdžiu dėmesiu ir po gydymo matyti vis daugiau laimingų besišypsančių centro pacientų.