Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

PERSONALO DOKUMENTŲ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS VADOVAS (-Ė)

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Transline“

Apie Jus:

Ieškome dinamiškos ir patyrusios asmenybės, norinčios priimti iššūkius ir vystyti mūsų Personalo dokumentų administravimo grupės darbą.
Personalo dokumentų administravimo grupės vadovė (-as) bus atsakinga (-as) už visą grupės darbą, personalo dokumentų administravimo procesą, nuo darbo sutarčių ruošimo, procesų gerinimo iki dokumentų archyvavimo.

Darbo pobūdis:

  • Koordinuoti personalo dokumentų administravimo grupės veiklą;
  • Užtikrinti, kad visi personalo dokumentai būtų tvarkomi laiku, pagal nustatytas procedūras ir teisė aktus;
  • Rūpintis darbuotojų duomenų tikslumu ir saugumu;
  • Bendradarbiauti su kitų skyrių atstovais, siekiant užtikrinti efektyvią komunikaciją ir veiksmingą dokumentų tvarkymo procesą;
  • Domėtis geriausiomis HR valdymo praktikomis ir idėjomis prisidėti prie viso skyriaus sėkmingo darbo organizavimo, kuris apima: HR projektus, įvairias iniciatyvas, atrankas, mokymus ir pan.;

Reikalavimai:

  • Bent 3 metų darbo patirtis personalo administravimo srityje, privalumas - vadovaujančioje pozicijoje;
  • Patirtis su HR dokumentų valdymo programos įsigijimu ir plėtojimu;
  • Patirtis su programa JIRA – privalumas;
  • Aukštojo mokslo diplomas. Žmogiškųjų išteklių, psichologijos, teisės arba susijusioje srityje - privalumas;
  • Geras DK išmanymas bei taikymas praktikoje;
  • Puikūs organizaciniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas efektyviai dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Užsienio kalbų mokėjimas. Anglų k. būtina, rusų – privalumas.

Siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Galimybę tobulėti HR srityje bei prisidėti prie kitų HR projektų skyriaus mastu;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Patrauklią darbo aplinką;
  • Hibridinio darbo galimybę;
  • Galimybę padirbėti iš kitų ofisų Vilniuje ar Klaipėdoje.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas
DU - derybų klausimas.

UAB „Baltic Transline“

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (25)
informacija apie UAB „Baltic Transline“
2994 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
718
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1826 €
25% uždirba 1826-2486 €
25% uždirba 2486-3319 €
25% uždirba nuo 3319 €