Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Marketingo vadybininkas

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS“

Darbo pobūdis

Prisijunk prie Tęstinių mokymų centro komandos!

Jau 16 metų kuriame analogų Lietuvoje neturinčias mokymų programas žmonėms, norintiems iš esmės pagerinti savo gyvenimo kokybę ir vadovavimo įgūdžius.

Šiandien ieškome žingeidaus ir ambicingo žmogaus marketingo komandoje, tam, kad kokybiškos komunikacijos pagalba apie aukščiausio lygio tęstines programas - DaVinci 365® ARCHITECTUS ir PHRONESIS vadovų akademija® išgirstų dar daugiau žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Jeigu Tu vertini nuolatinį tobulėjimą, tiek kaip asmenybė, tiek profesinėje srityje, mėgsti įvairovę, o labiausiai projektus, susijusius su komunikacija, kviečiame pretenduoti tapti mūsų komandos dalimi.

Reikalavimai

Patirtis dirbant su komunikaciniais projektais, susijusiais su tekstų rašymu ir įtaigios komunikacijos parengimu bei noras mokytis šioje srityje;
Bendros “Digital Marketing” žinios;
Soc. Tinklų valdymo įgūdžiai;
Patirtis dirbant su vizualiniais maketais Adobe programomis (Photoshop; Illustrator; Canva; kt.);
Patirtis dirbant su Video montavimo programomis, pagrinde kuriant Reels / Story turinį (CapCut; Adobe Premiere; After Effect; kt.);
Patirtis dirbant su naujienlaiškių kūrimo platformomis (MailChimp; Mailerlite; kt.);
Patirtis administruojant WEB puslapius (Wordpress; Zyro; Simvoly; kt.);
Patirtis ar noras išmokti dirbti su META (Facebook ir Instragram); Google Ads (Google ir Youtube); Linkedin Ads reklamų administravimo platformomis;
Patirtis dirbant su marketingo automatizavimo įrankiais (pvz. AdEspresso ar kt.);
Sklandi ir taisyklinga lietuvių kalba bei anglų kalbos žinios;
Lankstumas ir nebijojimas imtis naujų, skirtingų užduočių bei noras nuolat mokytis;
Greitis, sprendžiant iškilusias problemas.

Privalumai

Geras vizualinis pajautimas;
Geri komunikaciniai įgūdžiai, bendraujant su klientais ar paslaugų tiekėjais;
Patirtis testuojant dirbtinio intelekto įrankius (ChatGPT; MidJourney; kt.).

✔ Įdomų ir prasmingą darbą įmonėje, kuriančioje analogų Lietuvoje neturinčius produktus ir paslaugas asmeniniam ir profesiniam augimui
✔ Draugišką ir palaikančią komandą
✔ Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes
✔ Galimybę dirbti su skirtingais projektais
✔ Darbą moderniai įrengtame ofise HELIOS CITY pastate (iš 18 aukšto atsiveria graži Vilniaus miesto panorama)

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
  • Atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos

UAB „TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS“

UAB Tęstinių mokymų centras“ pagrindinis tikslas – teikti mokymų ir konsultavimo paslaugas, kurios, formuodamos mokymuose dalyvaujančiųjų įgūdžius, užtikrintų efektyvius bei ilgalaikius kiekvieno atskiro dalyvio ir visos įmonės pokyčius. Per 15 veiklos metų sukūrėme ir sėkmingai įvedėme i rinką daugelį tęstinių mokymo programų, kurios analogų neturi ir šiandien.
Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurių dėka įgyvendinami net ir ambicingiausi asmeniniai bei komandiniai tikslai.
informacija apie UAB „TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS“
2828 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.