Kiti straipsniai

CVbankas.lt: kaip suplanuoti buhalterio karjerą, kad gautum 2000 eurų algą?

CVbankas.lt: kaip suplanuoti buhalterio karjerą, kad gautum 2000 eurų algą?

Darbo skelbimų portalo CVbankas.lt duomenimis, pernai gerokai padaugėjo darbo pasiūlymų buhalteriams. Personalo specialistai pastebi, kad šioje srityje yra nemažų algų skirtumų, ir pataria, kaip planuoti karjerą finansų srityje, kad būtų pasiektas maksimalus atlygis.

Tenka konkuruoti su dešimtimis kandidatų

Praėjusiais metais portale CVbankas.lt darbo skelbimų buhalteriams ir finansų specialistams skaičius išaugo 18 proc. ir šiuo metu jis siekia apie 150.

Portalo vadovas Tomas Toleikis nurodo, kad didžioji dalis šioje srityje dirbančiųjų yra moterys. „Finansų sritį galima drąsiai vadinti dominuojamą moterų: CVbankas.lt duomenimis, 90 proc. šios srities atstovų yra moterys ir tik 10 proc. – vyrai“, – sako T. Toleikis.

Lina Černiauskaitė, personalo paieškos agentūros „Personalo valdymo inovacijos” projektų direktorė, sako nepastebėjusi didelio darbuotojų poreikio pokyčio ir vardija situacijas, kuomet darbdaviai dažniausiai kreipiasi į juos.

„Buhalterių paklausa įmonėse yra stabili. Sakyčiau, kad vyksta natūrali kaita, kai žmonės keičia darbo vietas. Vidinio buhalterio poreikis atsiranda ir tada, kai įmonė, prieš tai naudojusi išorinės apskaitos bendrovės paslaugomis, išauga ir atsiranda poreikis turėti savo žmogų“, – situacijas, kuomet ieškomas buhalteris, ai...

Publikuota 2017.04.27