Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Kiti straipsniai

Paaiškėjo patraukliausi darbdaviai — paskelbti „Darbo rinkos lyderis 2022” laimėtojai

Paaiškėjo patraukliausi darbdaviai — paskelbti „Darbo rinkos lyderis 2022” laimėtojai

Sausio 24 d. Vilniuje vyko CVbankas.lt organizuojama konferencija, skirta darbdaviams ir personalo specialistams. Šiais metais dėmesys buvo skiriamas darbuotojų pritraukimui ir išlaikymui: nuo lūkesčių 2023-iaisiais iki darbo pokalbių etiketo svarbos. Renginio metu žiniomis dalinosi: Violeta Jakutė, organizacijų psichologė, personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ vadovė, Eglė Staniulionė, „BITĖ Lietuva“ žmonių ambasados vadovė ir Indrė Sapagovaitė-Briedelienė, etiketo ir protokolo specialistė.

Jau trečią kartą konferencijos metu buvo paskelbti Lietuvos darbdavių geriausieji – „Darbo rinkos lyderis 2022” ir kitų septynių kategorijų laimėtojai. CVbankas.lt sudaromo reitingo tikslas - kuo objektyviau nustatyti Lietuvos darbo rinkos lyderius, kad rezultatas išties atspindėtų palankiausiai praėjusiais metais vertintus darbdavius. O vienas didžiausių įmonės patrauklumo įvertinimų yra darbo ieškančiųjų tikslingai ieškoti konkrečios įmonės darbo skelbimai.

Per 2022-uosius metus lankomiausiame darbo portale CVbankas.lt apsilankė daugiau nei 5 mln. unikalių lankytojų, kurie iš viso atliko daugiau nei 4.5 mln. darbo skelbimų paieškų naudodami raktažodžius. Didelę dalį šių raktažodžių sudarė konkrečių darbdavių paieškos – skelbimų paieškos, raktinio žodžio laukelyje įrašius...

Publikuota 2023.01.26